Дитяча інтерактивна ігрова стіна

$120

Нове обладнання !

Повна комплектація, нічого більше купувати не потрібно.

До комплекту входить:

1. потужний комп'ютер

2 Проектор із високоякісною передачею кольору

3. стельове кріплення

4. бездротові "мишка" і клавіатура

5. камери-датчики відстеження

6. максимальний комплект популярних ігор "FULL GAMES XD-88". за ігри немає жодних доплат, подальше оновлення ігор безкоштовне.

7 Повністю автоматизоване програмне забезпечення "ROBO USER". Оператор не потрібен - програма сама вмикає, вимикає і змінює ігри. Це дуже зручно.

8 Устаткування змонтоване в єдиному модулі "CASE INTER ACTIVE", не потрібно розміщувати і кріпити окремо все обладнання, а потім з'єднувати його безліччю дротів, отримуєте наш модуль, закріплюєте його кріпленням, що є в комплекті, вмикаєте в розетку і все готово!

Модуль спрямовується на будь-яку білу поверхню, це може бути, наприклад, стіна кімнати або будь-який білий матеріал, розміщений на стіні, наприклад, банер. Із проєктора на стіну проєктується велика кількість різноманітних і цікавих ігор.

Перед стіною збирається сухий басейн із дитячими ігровими кульками. Малеча кидає кульки в героїв гри, яких у такий спосіб можна "підстрілювати" і "підривати". Це дуже прикольно!

Це обладнання, буде "родзинкою" дитячої ігрової кімнати і безсумнівно приверне увагу малюків!

Швидко і недорого доставимо товари з нашого сайту в будь-який регіон Росії, Казахстану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану. Доставка здійснюється транспортними компаніями: Ділові лінії, Залізничпедіджиція, Енергія, КІТ та іншими.

Ми з радістю, детально проконсультуємо Вас з усіх питань. Телефонуйте або пишіть!

Характеристики

Інші
Наші пропозиції Хіт продажів
Категорія Інтерактивне обладнання
Гарантія є
Харчування 220V
Артикул ПРОКОМ-88
Додати відгук

$120

Прокрутити до верху